DŹWIGNIA 2017

dodano: Piątek, 09/06/2017 11:34


Tradycyjnie podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich "Innowacje - Technologie - Maszyny" wręczane są przyznawane przez FSNT-NOT, Krajową Izbę Gospodarczą i redakcję „Przeglądu Technicznego” nagrody DŹWIGNIA.

Promują one osoby i firmy przyczyniające się do tworzenia nowych miejsc pracy, wdrażających zaawansowane technologie i zwiększające konkurencyjność i innowacyjność polskiej gospodarki.

W bieżącym roku Kapituła Nagrody uhonorowała dwóch właścicieli stworzonych przez siebie i stale rozwijanych firm. Laureatami Dźwigni 2017 zostali:

Józef Sztorc – twórca i główny właściciel Tarnowskich Zakładów Osprzętu Elektrycznego „TAREL” – za stworzenie ponad 300 nowych miejsc racy i aktywizację osób niepełnosprawnych.
Na zdjęciu laureat wraz z prezes FSNT-NOT Ewą Mańkiewicz-Cudny i Jerzym Bujokiem z KIG – nagroda została wręczona podczas ceremonii otwarcia 6 czerwca br. Targów „Innowacje – Technologie – Maszyny”.

Tadeusz Peciakowski - właściciel firmy PEKMONT w Bielsku koło Płocka – za stworzenie 160 miejsc pracy i systematyczne dostosowywanie firmy do warunków rynkowych.
Na zdjęciu wraz z członkami Zarządu Głównego FSNT-NOT: Kamilem Wójcikiem, Ewą Mańkiewicz-Cudny i Tadeuszem Pawłowskim.

dodano: Piątek, 09/06/2017 11:34 przez: Janusz Kowalski
ostatnia aktualizacja: Piątek, 09/06/2017 11:36


Galeria