VI KONFERENCJA „ŁĄCZY NAS KSZTAŁCENIE ZAWODOWE”

dodano: Środa, 11/04/2018 16:25


9 maja 2018 r. odbędzie się w Warszawskim Domu Technika NOT VI Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu „ŁĄCZY NAS KSZTAŁCENIE ZAWODOWE”. Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem: "TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ WYCHOWANIA TECHNICZNEGO W POLSKIM SYSTEMIE EDUKACYJNYM"

Dynamiczny rozwój techniki, mającej wpływ na wszystkie dziedziny życia, powoduje konieczność przygotowania młodego pokolenia do życia w pełnym techniki świecie. Misją systemu wychowania technicznego w Polsce powinno być dostarczanie wiedzy i kształtowanie świadomości technicznej, umożliwiającej sprawne, bezpieczne i twórcze funkcjonowanie człowieka w dobie cyfryzacji, a także przeciwdziałanie zjawiskom analfabetyzmu i wandalizmu technicznego. Ważną sprawą jest także inspirowanie, promowanie i wspieranie innowacyjności, wynalazczości oraz twórczości technicznej.

Organizowana przez nas wspólnie ze Związkiem Rzemiosła Polskiego już VI konferencja z cyklu „Łączy nas kształcenie zawodowe” jest jednym z przedsięwzięć, które realizujemy, aby dostosować ofertę edukacyjną do potrzeb rynku pracy, zadbać o nowoczesne programy nauczania, podwyższyć jakość kształcenia zawodowego.

Informacje:
Anna Kowalska
tel. 22 336 12 70
anna.kowalska@not.org.pl

W załączeniu - do pobrania:
1. Program konferencji
2. Komunikat
3. Karta zgłoszenia

Sponsorem konferencji są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych TZMO S.A.

dodano: Środa, 11/04/2018 16:25 przez: Anna Kowalska
ostatnia aktualizacja: Piątek, 13/04/2018 12:56


Galeria