WARSAW INDUSTRY WEEK 2018:

dodano: Piątek, 12/10/2018 14:39


Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych, które odbędą się w dniach 6 - 8 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym PTAK Warsaw Expo (Nadarzyn/k Warszawy)

Impreza przybliży tematykę czwartej rewolucji przemysłowej - Przemysł 4.0. Z roku na rok temat ten pojawia się już nie tylko jako teoria omawiana podczas konferencji, ale jest obecny na stoiskach wystawców prezentujących możliwości zwiększenia produkcji i rozwiązań niosących wartość dodaną. W tym roku Targi WIW zaprezentują jeszcze więcej możliwości nie tylko dla dużych producentów, ale też dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W obliczu wzrostu gospodarczego oraz wejścia polskiego przemysłu na wysokie obroty wystawcy szykują ekspozycje i prezentacje produktowe mające sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów. Jedną z głównych będzie STREFA Automatyki i Robotyki , którą uzupełniać będą Strefa Hydrauliki i Pneumatyki oraz Oprogramowania dla Przemysłu.

Warsaw Industry Week to również kilkanaście salonów na których prezentowane będą m.in:
  • Strefa Obróbki Metali i Narzędzi - Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, Wycinarki laserowe, wykrawarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, narzędzia,
  • Strefa Lakiernictwa - Instalacje i systemy do lakierowania na mokro, do powlekania proszkowego oraz technologii coil coating,  Systemy nakładania i pistolety natryskowe, Instalacje sprężonego powietrza, Oczyszczanie i obróbka wstępna.
  • Strefa Druku 3D – Drukarki 3D, Skanery, Usługi konsultingowe.
  • Strefa Oprogramowania Dla Przemysłu – inteligentne rozwiązania dla przemysłu. Najnowocześniejsze oprogramowanie rejestrujące procesu produkcyjne, umożliwiające optymalizację produkcji, czy kontrolę dostępu. Specjalna Strefa VR z udziałem polskich oraz zagranicznych firm, na której będzie można przetestować rozwiązania wirtualnej rzeczywistości oraz cykle szkoleń i wykładów wyjaśniających dlaczego i jak stosować te technologie.
W celu odwiedzenia targów należy zarejestrować się korzystając z bezpłatnej rejestracji online na stronie https://industryweek.pl/rejestracja/

dodano: Piątek, 12/10/2018 14:39 przez: Janusz Kowalski
ostatnia aktualizacja: Piątek, 12/10/2018 14:42


Galeria