WEŹ UDZIAŁ W XXIII PLEBISCYCIE ZŁOTY INŻYNIER

dodano: Czwartek, 12/01/2017 10:35


Obchodzony uroczyście w ubiegłym roku jubileusz 150-lecia „Przeglądu Technicznego” zakończy rozstrzygnięcie XXIII edycji Plebiscytu „Złoty Inżynier 2016”. Właśnie trwa - do 10 lutego br. - głosowanie.

Kategorie, w których zostaną oni złotym, srebrnymi i wyróżnionymi inżynierami, ustali po zakończeniu głosowania redakcyjne jury, wsparte ekspertami FSNT-NOT.

W kolejności alfabetycznej przypominamy w załączniku wszystkich kandydatów przedstawionych w ubiegłorocznych numerach pisma oraz konkurujących z nimi kandydatów z lat poprzednich.

Są w tym gronie zarówno młodzi (do 35 lat), rozpoczynający dopiero swą karierę zawodową inżynierowie, jak i doświadczeni menedżerowie oraz naukowcy o dużym dorobku; twórcy techniki z dużych, małych i średnich firm krajowych i zagranicznych, a także cenieni na świecie inżynierowie polonijni.

Do 10 lutego br. można zagłosować na najlepszego Państwa zdaniem kandydata z zaprezentowanego grona.
Z inicjatywy wybranego w grudniu ubr. na XXV kadencję nowego Zarządu Głównego FSNT-NOT, po raz pierwszy udział w plebiscycie „Złoty Inżynier” odbywa się z wykorzystaniem technologii informatycznych. Głosowanie on-line odbywa się w specjalnie do tego celu przygotowanym serwisie, dostępnym jest pod adresem http://plebiscyt.przeglad-techniczny.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Nigdy wcześniej nie było ono tak proste.
Wystarczy wejść na podany adres strony, podać swój adres email i potwierdzić swój głos aktywując odnośnik (klikając w link) przesłany na wskazany adres poczty elektronicznej.

dodano: Czwartek, 12/01/2017 10:35 przez: Janusz Kowalski
ostatnia aktualizacja: Czwartek, 12/01/2017 12:51


Pliki do pobrania

23_Kandydaci.pdf 501 KB POBIERZ