TECHNICUS 2017

dodano: Piątek, 07/04/2017 08:30


Po raz kolejny Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT ogłasza Konkurs TECHNICUS w kategoriach na najlepszą książkę techniczną oraz na najlepszy poradnik techniczny.

Nagrody Technicus są przyznawane raz do roku podczas Targi Książki Akademickiej i Naukowej, które od kilku lat odbywają się w maju na Stadionie Narodowym w Warszawie. Konkurs ma za zadanie wspieranie i promowanie wydawców oraz autorów, których publikacje książkowe z zakresu techniki wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym i edytorskim.

Konkurs jest adresowany do wszystkich wydawców działających na polskim rynku wydawniczym. Organizatorzy szczególnie zapraszają do udziału w nim wydawnictwa specjalistyczne i uczelniane, nie tylko uczelni technicznych. Każdy wydawca może zgłosić do 5 publikacji książkowych w każdej z dwóch kategorii. Zgłaszane książki muszą być wydane w języku polskim, a data ukazania się nie może być wcześniejsza niż 2015 r.

Nagrody przyznaje Kapituła powołana przez Zarząd Główny FSNT-NOT pod przewodnictwem wiceprezesa prof. Tadeusza Pawłowskiego, w której skład wchodzą eksperci kierunków technicznych, praktycy - wydawcy oraz przedstawiciele organizatora.

W załączeniu:

  • Regulamin Konkursu TECHNICUS
  • Zaproszenie do udziału 

dodano: Piątek, 07/04/2017 08:30 przez: Janusz Kowalski
ostatnia aktualizacja: Piątek, 07/04/2017 08:36


Galeria