Zarząd

Prezes zarządu

Ewa Mańkiewicz-Cudny

Członkowie Zarządu

Stefan Góralczyk

Wiceprezes

Marek Grzywacz

Wiceprezes

Kamil Wójcik

Wiceprezes

Tadeusz Pawłowski

Wiceprezes

Józef Suchy

Wiceprezes

Michał Szota

Wiceprezes

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący

Jarosław Palenik

Członkowie

Maria Piotrowska-Baran

Członek

Andrzej Barski

Członek

Zofia Różycka

Członek

Danuta Kieljan

Członek

Paweł Staniszewski

Członek

Juliusz Talarczyk

Członek

Dyrekcja

Dyrektor biura

Mariusz Płaczkiewicz
Delegaci do Rady Krajowej

Wiktor Piwkowski

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Teodor Bek

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego

Bożena Wnuk

Stowarzyszenie Techników Cukrowników

Ryszard Chojak

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Agata Gomółka

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Kazimierz Pawlicki

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Piotr Szymczak

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Wojciech Urbański

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Stanisław Cegielski

Stowarzyszenie Geodetów Polskich

Wiesław Blaschke

Stowarzyszenie Inżynierówi Techników Górnictwa

Włodzimierz Kulisz

Stowarzyszenie Inżynierówi Techników Górnictwa

Józef Dubiński

Stowarzyszenie Inżynierówi Techników Górnictwa

Janusz Szpytko

Stowarzyszenie Inżynierówi Techników Przemysłu Hutniczego w Polsce

Hanna Kwiatkowska

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP

Stefan Sarna

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP

Tomasz Markiewicz

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa

Stanisław Zalejski

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa

Stanisław Petrykowski

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych

Piotr Janicki

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich

Stanisław Królikowski

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich

Kazimierz Nowak

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

Waldemar Wójcik

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

Sławomir Pataj

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich

Janusz Gołos

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa

Adam Skardowski

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych

Stanisław Tyszkiewicz

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego

Leszek Bagiński

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Wodnych i Melioracyjnych

Zbigniew Mikołajczyk

Stowarzyszenie Włókienników Polskich

Tadeusz Wilczarski

Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów

Tadeusz Romanowicz

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych

Andrzej Głębowski

Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów

Bronisław Skaźnik

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego

Marian Jerzy Nasiadko

Stowarzyszenie Papierników Polskich

Łukasz Kaczmarek

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich

Janusz Leśniewski

Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

Bogdan Tatarowski

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem

Henryk Paszkowski

Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

Krzysztof Ruszczyński

Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone

Zbigniew Chachulski

Polskie Towarzystwo Inżynierii Ekologicznej

Jan Siuta

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych

Piotr Matejuk

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych

Stanisław Downorowicz

Towarzystwo Okrętowców Polskich

Czesław Waszkiewicz

Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w Gdańsku

Zygfryd Nowak

Stowarzyszenie Techników Cukrowników

Wacław Muzykiewicz

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa

Krzysztof Brzyski

Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej

Czesław Szczegielniak

województwo dolnośląskie

Andrzej Myśliwiec

województwo kujawsko-pomorskie

Tadeusz Kochanowski

województwo lubelskie

Waldemar Olczak

województwo lubuskie

Stanisław Zachmost

województwo łódzkie

Jerzy Połomski

województwo małopolskie

Krzysztof Śmiechowski

województwo mazowieckie

Adam Rak

województwo opolskie

Janusz Dobrzański

województwo podkarpackie

Jerzy Mietliński

województwo podlaskie

Tadeusz Bruzda

województwo pomorskie

Edward Then

województwo śląskie

Alfred Zgoda

województwo świętokrzyskie

Andrzej Sawicki

województwo warmińsko-mazurskie

Adam Błochowiak

województwo wielkopolskie

Arkadiusz Malkowski

województwo zachodniopomorskie

Andrzej Zieliński

Zrzeszony w SNT

Jan Lewandowski

Zrzeszony w SNT

Wojciech Ratyński

Zrzeszony w SNT