PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

dodano: Piątek, 10/05/2019 13:58


Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie organizują w całym kraju cykl 20 konferencji pt. „Prawo do Przedsiębiorczości”.

Podczas tych wydarzeń przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakiet MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie. Konferencje skierowane są do ok. 200 osób.

Jednym z miejsc, gdzie odbędzie się ta konferencja będzie Warszawski Dom Technika NOT, gdzie konferencja "Prawo do Przedsiębiorczości" odbędzie się już 20 maja 2019 b. Udział w tej konferencji potwierdził wiceminister MPIT p. Marek Niedłużak.

W ramach konferencji organizowane będą punkty informacyjne, w których organizatorzy i partnerzy cyklu będą udzielać przedsiębiorcom indywidualnych konsultacji. Do dyspozycji przedsiębiorców będą eksperci:  Banku Gospodarstwa Krajowego, PKO Banku Polskiego, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Finansów, Krajowa Administracja Skarbowa, Urzędu Zamówień Publicznych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Polskiego Fundusz Rozwoju, Agencji Rozwoju Przemysłu.

Informacje o cyklu konferencji znajdują się na stronie: www.prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl.
Tam też należy dokonać zgłoszenia udziału i rejestracji

dodano: Piątek, 10/05/2019 13:58 przez: Janusz Kowalski
ostatnia aktualizacja: Piątek, 10/05/2019 14:38