Relacja z planu zdjęciowego spotu promującego SWTP

dodano: Wtorek, 19/01/2016 19:29


Z dumą pragniemy poinformować, że w dniu 17 stycznia w hali bokserskiej warszawskiego Legia Fight Club nakręcono pierwszy spot promujący nowopowstałe Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej (SWTP).

Wiele sił wymaga stoczenie walki z przeciwnościami losu. Symboliczne staczanie boju polskiego biznesu z kapitałem zagranicznym zaprezentował Prezes SWTP Kamil Wójcik. Jego zmagania dopingowali reprezentanci Sekcji Piłki Siatkowej Legii Warszawa oraz ESPES Sparty Warszawa. Kciuki za Prezesa SWTP mocno trzymali również pozostali zaproszeni goście i obecni podczas nagrania członkowie Stowarzyszenia. W wydarzeniu wzięła udział młodzież z Zespołu Szkół nr 28, która przybyła dzięki zaangażowaniu Luizy Tkacz – Dyrektora Szkoły. Nagranie powstało przy wsparciu finansowym NOT Informatyka. Obsługę fotograficzną zapewnił członek SWTP, fantastyczny fotograf – Euzebiusz Niemiec. Podziękowania należą się także Maciejowi Dorykowi za zapewnienie wsparcia technicznego w nagraniu oraz obsługi operatorskiej, Agnieszce Rybińskiej, odpowiedzialnej za logistykę wydarzenia.

Film, który powstanie z nagrania ma na celu zachęcenie do współpracy i jednoczenia się Polaków we wspieraniu dobrych, krajowych firm. Polski biznes, który podejmuje wyzwanie codziennej walki znajduje oparcie w odbiorcach swoich osiągnięć.
„Każda walka może być wygrana…
bo Razem możemy znacznie więcej.” 


Wkrótce zaprezentujemy wyniki naszej pracy.


Galeria