🎼🎤 JAREK WIST – jest wokalistą, którego możliwości wokalne znacznie przekraczają trendy, do których przywykła polska publiczność. Śpiewa tak, jak niewielu potrafi i to, o czym wielu zapomina. Jest jednym z najlepszych wokalistów swingowych w Polsce. Artysta wprowadził na scenę zapomniany już retro-pop, przypominając to, co w muzyce najważniejsze i najlepsze.
Już 5 marca 2023 roku zapraszamy do Centrum Dydaktycznego UM w Warszawie, na przepiękny koncert Swinging With Sinatra. Podczas koncertu w wykonaniu Jarka Wista i jego zespołu usłyszycie popularne, swingowe aranżacje  największych przebojów Franka Sinatry m.in. słynnego New York, New York, kultowego „Strangers In The Night”, romantyczne „My Funny Valentine”, czy wyjątkowej ballady My Way. Te nastrojowe klimaty przeniosą Was wprost na ulice Nowego York’u.
Muzyka Sinatry jest uznawana za ponadczasową, zaś on sam – za najwybitniejszego amerykańskiego piosenkarza XX w. Koncert ,,Swinging With Sinatra”, to podróż w czasie do eleganckich i zmysłowych klubów z lat 60-tych.
Uwaga! Pragniemy Państwa poinformować, iż dla członków Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych , przydzielony został specjalny rabat na bilety.
Aby go otrzymać, to przy zakupie w serwisie Bilety24, musi zostać wpisany przydzielony dla Federacji Stowarzyszeń NOT, kod rabatowy 20% ( sinatranot ), który wpisuje się przy podsumowaniu zakupu, w okienku obok podanej ceny.

Zapraszamy!
BILETY INFO:  Facebook.com/agencja.ws.art       tel. 504 169 664         e-mail. ws.art@wp.pl