Andrzej Muczyński,  Adelajda Turbaczewska,  Krystyna Rzepkowska,  Leszek Hardek, 

19.10.2024

09:00

Kurs zarządca nieruchomości

2400

NETTO/PLN

2024

95 DNI Białystok

NETTO / PLN


Zapraszamy na szkolenie stacjonarne szkolenie Zarządca nieruchomości zakończone egzaminem na licencję PFRN. Egzamin w cenie szkolenia.


ORGANIZATOR

Rada FSNT-NOT w Białymstoku


TERMINARZ

Sobota 2024-10-19 09:00
Sobota 2024-11-09
Niedziela 2024-11-10
Sobota 2024-11-23
Niedziela 2024-11-24
Niedziela 2024-10-20


MIEJSCE

Dom Technika
ul. M.Skłodowskiej-Curie 2
15-950 Białystok


INFORMACJE

Zapraszamy na szkolenie Zarządca nieruchomości.
Kurs jest realizowany w oparciu o minima programowe zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Programy powstały na bazie profilu kompetencyjnego przygotowanego przez Europejską Radę Nieruchomości - CEPI z siedzibą w Brukseli, której PFRN jest członkiem.
Kurs zakończony wynikiem pozytywnym upoważnia do uzyskania licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Egzamin odbywa się w Białymstoku.

System Licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości powstał w  związku z likwidacją od 1 stycznia 2014 państwowych licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości nadawanych w trybie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Licencjonowanie PFRN ma na celu regulacje rynku nieruchomości oraz zapewnienie klientom rzetelnej informacji o świadczących usługi pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.
Zbieramy grupę na szkolenie po wakacjach.
Osoby zainteresowane odbyciem szkolenia prosimy o kontakt mailowy.

Karty uczestnictwa prosimy przesyłać na maila  odk@bialystok.enot.pl. 

PROWADZĄCY

Andrzej Muczyński

Dr nauk technicznych w zakresie geodezji i kartografii. Wykładowca na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.Sekretarz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania nieruchomościami, wieloletni wykładowca z tej dziedziny. Autor wielu publikacji naukowych.Zarządca nieruchomości, pośrednik, rzeczoznawca majątkowy.

Adelajda Turbaczewska

Wykładowca akademicki, współautor wielu publikacji z zakresu zarządzania nieruchomościami. Ma ukończone studia doktoranckie na UWM w Olsztynie, Studia podyplomowe z zakresu rachunkowości, Studia podyplomowe z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami.Pracuje jako zarządca nieruchomości od 2001 r.Prowadzi zajęcia dydaktyczne związane z gospodarką nieruchomościami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Warszawskim, Politechnice Koszalińskiej

Krystyna Rzepkowska

Zarządca nieruchomości.Od 1990r. prowadzi wykłady, ćwiczenia dla przyszłych zarządców nieruchomości na Politechnice Gdańskiej, Warszawskiej, Poznańskiej, na UWM w Olsztynie. Od 1987 pracuje w działach finansowo-księgowych różnych firm.

Leszek Hardek

Doradca, pośrednik w obrocie nieruchomościami i zarządca nieruchomości. Licencja pośrednika nr 408 i zarządcy nieruchomości nr 7725. Ekspert nieruchomości PFRN - ENF (nr certyfikatu 11/2013). Na rynku nieruchomości od początku lat dziewięćdziesiątych. Wykładowca: na kursach dla pośredników w obrocie nieruchomościami od 1999r. i warsztatach zawodowych od 2001r., oraz na studiach wyższych i podyplomowych z zakresu pośrednictwa i zarządzania.


Dokumenty

6-Oświadczenie - ochrona danych osobowych.pdf

karta zarządca.pdf

program zarządca.pdf


DODATKOWE INFORMACJE


Iwona Sulik

857421275

odk@bialystok.enot.pl